Skontaktuj się z nami
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Śledź nas

FINLANDIA

Profile Vehicles Oy​

Yrittäjäntie 1
74130 Iisalmi​
Finland​

+358 17 821 7411​

SPRZEDAŻ

Santtu Keto

Dyrektor Sprzedaży
+358 40 716 9525
santtu.keto@profilevehicles.com

Ville Väyrynen

Kierownik ds. sprzedaży w krajach nordyckich
+358 44 421 7431 ​
ville.vayrynen@profilevehicles.com

Eino Laukkanen​

Sprzedaż ochrony
+358 44 421 741​3
eino.laukkanen@profilevehicles.com​

Johanna Repo

Koordynator sprzedaży
+358 447 217 450
johanna.repo@profilevehicles.com

Narinder Singh

Kierownik sprzedaży regionalnej, MENA
+358 44 721 7441
narinder.singh@profilevehicles.com

SERWIS I WSPARCIE TECHNICZNE

Profile Vehicles Oy​

Yrittäjäntie 1
74130 Iisalmi​
Finland​

+358 17 821 7411​

Zamawianie części zamiennych drogą mailową na adres:
partsorder.fi@profilevehicles.com

Miika Repo​

Serwis i wsparcie techniczne​
+358 44 721 7422​
miika.repo@profilevehicles.com​

Markku Danschu​

Zarządzanie częściami zamiennymi i gwarancją
+358 44 721 7445​
markku.danschu@profilevehicles.com​

Antti Repo

Kierownik ds. obsługi posprzedażnej
+358 44 721 7426
antti.repo@profilevehicles.com

PARTNER SERWISOWY

Protec Automotive Oy

Sienitie 27
00760 Helsinki​
Finland

Janne Saaristo​

+358 40 500 9022​
janne.saaristo@protecautomotive.fi​

Category
Nordic countries

KRAJE NORDYCKIE