Skontaktuj się z nami
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Śledź nas
 

Kontakt

SIEDZIBA GŁÓWNA, FINLANDIA

Profile Vehicles Oy​

Yrittäjäntie 1
74130 Iisalmi​
Finland​

+358 17 821 7411​

SPRZEDAŻ

Santtu Keto

Dyrektor Sprzedaży
+358 40 716 9525
santtu.keto@profilevehicles.com

Ville Väyrynen

Kierownik ds. sprzedaży w krajach nordyckich
+358 44 421 7431 ​
ville.vayrynen@profilevehicles.com

Joonas Piippo

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
+358 44 493 2615
joonas.piippo@profilevehicles.com

Narinder Singh

Kierownik sprzedaży regionalnej, MENA
+358 44 721 7441
narinder.singh@profilevehicles.com

Eino Laukkanen​

Sprzedaż ochrony
+358 44 421 741​3
eino.laukkanen@profilevehicles.com​

Johanna Repo

Koordynator sprzedaży
+358 44 721 7450
johanna.repo@profilevehicles.com

Jenni Falck

Specjalista ds. marketingu cyfrowego
+358 44 493 2613
jenni.falck@profilevehicles.com

SERWIS I WSPARCIE TECHNICZNE

Profile Vehicles Oy​

Yrittäjäntie 1
74130 Iisalmi​
Finland​

+358 17 821 7411​

Zamawianie części zamiennych drogą mailową na adres:
partsorder.fi@profilevehicles.com

Miika Repo​

Serwis i wsparcie techniczne
+358 44 721 7422​
miika.repo@profilevehicles.com​

Jesse Rintakuusi

Serwis i wsparcie techniczne​
+358 50 339 0377
jesse.rintakuusi@profilevehicles.com​

Markku Danschu​

Zarządzanie częściami zamiennymi i gwarancją
+358 44 721 7445​
markku.danschu@profilevehicles.com​

Antti Repo

Kierownik ds. obsługi posprzedażnej
+358 44 721 7426
antti.repo@profilevehicles.com

PARTNER SERWISOWY

Protec Automotive Oy

Sienitie 27
00760 Helsinki​
Finland

Janne Saaristo​

+358 40 500 9022​
janne.saaristo@protecautomotive.fi​

JEDNOSTKA ZALEŻNA

Estonia

Profile Vehicles Baltic OÜ​

Tööstuse 12
Laabi küla
Harku vald
76922 Harjumaa
Estonia

+372 6031 920

Andres Talva​

Dyrektor zarządzający
+372 5623 8755​
andres.talva@profilevehicles.com​

Martin Puusepp​

Kierownik projektu
+372 5565 5454​
martin.puusepp@profilevehicles.com

Mairold Viirlaid​

Kierownik produkcji
(Serwis i wsparcie techniczne)
+372 5551 3382​
mairold.viirlaid@profilevehicles.com

SZWECJA

Profile Vehicles Sweden AB​

Installatörvägen 9​
461 37 Trollhättan​
Sweden​

+46 520 47 9900​

Juha Liimatainen​

Kierownik obszaru
+46 520 480 225​
juha.liimatainen@profilevehicles.se

Eino Laukkanen​

Sprzedaż ochrony
+358 44 421 741​3
eino.laukkanen@profilevehicles.com​

Jan Nielsen​

Technik pogotowia ratunkowego
+46 725 892 900
jan.nielsen@profilevehicles.se​

FILIA ODDZIAŁU

WĘGRY

PROFILE VEHICLES OY ODDZIAŁ WĘGIERSKI
Profile Vehicles Oy Magyarországi Fióktelep

Szabadság u. 56.
2143 Kistarcsa
Hungary

Imre Gal

Dyrektor generalny
+36 70 942 7231
imre.gal@profilevehicles.com

Márton László

Kierownik sprzedaży regionalnej
+36 70 335 5555
laszlo@profilevehicles.com

László Szabó​

Kierownik sprzedaży regionalnej
+36 70 365 5530
laszlo.szabo@profilevehicles.com

DÁNIEL MOLNÁR

Kierownik serwisu
+36 70 360 8897
daniel.molnar@profilevehicles.com

KRAJE NORDYCKIE

BLISKI WSCHÓD

Asia