Contact Us
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Follow us

Suomi

Profile Vehicles Oy​

Yrittäjäntie 1
74130 Iisalmi​
Finland​

+358 17 821 7411​

Myynti

Santtu Keto

Myyntijohtaja /Sales Director
+358 40 716 9525
santtu.keto@profilevehicles.com

Jari Kanninen

Myyntipäällikkö, Suomi
+358 44 721 7447​
jari.kanninen@profilevehicles.com​

Ville Väyrynen

Myyntipäällikkö, Pohjoismaat
+358 44 421 7431 ​
ville.vayrynen@profilevehicles.com

Joonas Piippo

Sales Support Specialist
+358 44 493 2615
joonas.piippo@profilevehicles.com

Eino Laukkanen​

Protection tuotteiden myynti
+358 44 421 741​3
eino.laukkanen@profilevehicles.com​

Johanna Repo

Myyntikoordinaattori
+358 447 217 450
johanna.repo@profilevehicles.com

Narinder Singh

Myynti, MENA
+358 44 721 7441
narinder.singh@profilevehicles.com

Huolto

Profile Vehicles Oy​

Yrittäjäntie 1
74130 Iisalmi​
Finland​

+358 17 821 7411​

Varaosatilaukset osoitteeseen: aftersales.fi@profilevehicles.com

Antti Repo

Jälkimarkkinointipäällikkö
+358 44 721 7426
antti.repo@profilevehicles.com

Miika Repo​

Huolto ja tekninen tuki
+358 44 721 7422​
miika.repo@profilevehicles.com​

Markku Danschu​

Varaosat ja takuukäsittelyt
+358 44 721 7445​
markku.danschu@profilevehicles.com​

Service partner​

Protec Automotive Oy

Sienitie 27
00760 Helsinki​
Finland

Janne Saaristo​

+358 40 500 9022​
janne.saaristo@protecautomotive.fi​

Nordic countries